Překladač a slovník online

překlad z více než 40 světových jazyků

Reklama

O překladači

Překladač on-line Slovníček.cz vznikl v roce 2010 jako pomůcka při překládání samostatných slovíček.
Od té doby si vybudoval solidní základnu uživatelů, kteří každodenně využívají jeho služeb. V roce 2013 prošel nejen rozsáhlou změnou designu, ale hlavně funkcionality. Důvodem k těmto změnám byly nové potřeby uživatelů – kromě možnosti překládat jednotlivá slovíčka jsme chtěli umožnit překládat i celé věty a souvětí. Abychom vám zajistili co možná nejkvalitnější služby, začali jsme spolupracovat se společností Microsoft, která umožnila využívat jejich online překladače.
Poslední významnou změnou bylo převzetí celého portálu společností Lingea s.r.o. začátkem roku 2017, která vedla k nasazení mnohem kvalitnějších slovníků a dalšímu zlepšení výsledků při překladech z/do hlavních světových jazyků.

Nyní nabízí Slovníček.cz překlady do více než 40 světových jazyků. Své texty nyní můžete psát albánsky, anglicky, arabsky, arménsky, bělorusky, bulharsky, čínsky, dánsky, v esperantu, estonsky, finsky, francouzsky, gruzínsky, hebrejsky, holandsky, chorvatsky, indonésky, islandsky, italsky, japonsky, katalánsky, korejsky, latinsky, litevsky, lotyšsky, maďarsky, makedonsky, maltsky, německy, norsky, polsky, portugalsky, rumunsky, rusky, řecky, slovensky, srbsky, slovinsky, španělsky, švédsky, thajsky, turecky, ukrajinsky či vietnamsky. U všech uvedených verzí lze překládat jak z daného jazyka do češtiny, tak i z češtiny do cizího jazyka. Výhodou zůstává jednoduchost, funkčnost a příjemný vzhled překladače, bez nutnosti se registrovat jako člen, což mnohé jiné překladače či slovníky vyžadují.
Přejeme hladkou komunikaci s celým světem!
Přejeme spoustu užitečně strávených chvil u našeho překladače a co možná nejvíce správných a relevantních výsledků s našim online překladačem a slovníkem.

Reklama