O překladači

Překladač on-line Slovníček.cz vznikl v roce 2010 jako pomůcka při překládání samostatných slovíček.
Od té doby si vybudoval solidní základnu uživatelů, kteří každodenně využívají jeho služeb. V roce 2013 prošel nejen rozsáhlou změnou designu, ale hlavně změnou funkcí samotného překladače i slovníků. Důvodem k těmto změnám byly potřeby uživatelů, kvůli nimž jsme rozšířili naši nabídku – kromě možnosti překládat jednotlivá samostatná slovíčka jsme chtěli uživatelům umožnit překládat i celé věty a souvětí. Abychom pro vás zajistili co možná nejkvalitnější slovníky, začali jsme spolupracovat se špičkovou společností Microsoft, která nám umožnila po technologické stránce využívat jejich služeb, a to zejména služeb jejího online překladače, který má vynikající výsledky. Jsme za tuto spolupráci velice rádi, protože díky ní jsme pro naše uživatele maximálně zkvalitnili rozsah i obsah našich slovníků.

Nyní nabízí Slovníček.cz překlady do 60 světových jazyků s tím nejpřesnějším výsledkem překládání. Své texty nyní můžete sestavit albánsky, anglicky, arabsky, arménsky, bělorusky, bulharsky, čínsky, dánsky, v esperantu, estonsky, finsky, francouzsky, gruzínsky, hebrejsky, holandsky, chorvatsky, indonésky, irsky, islandsky, italsky, japonsky, kanadsky, katalánsky, korejsky, latinsky, litevsky, lotyšsky, maďarsky, makedonsky, maltsky, německy, norsky, polsky, portugalsky, rumunsky, rusky, řecky, slovensky, srbsky, slovinsky, španělsky, švédsky, thajsky, turecky, ukrajinsky či vietnamsky. U všech uvedených verzí lze překládat jak z daného jazyka do češtiny, tak i z češtiny do daného jazyka. Výhodou zůstává naše jednoduchost, funkčnost a příjemný vzhled překladače, bez nutnosti se registrovat jako člen, což mnohé jiné překladače či slovníky vyžadují.
hladkou komunikaci se světem!
Přejeme hodně dobře strávených chvil u našeho překladače a co možná nejvíce hodně správných a relevantních výsledků s našim online překladačem / slovníkem.
Přejít na
překladač