Překladač a slovník online

překlad z více než 40 světových jazyků

Reklama

Překladač vět

V dnešní době už existuje celá řada online překladačů, které nabízejí překlady celých vět i souvětí. Větu nebo souvětí jednoduše vepíšete nebo zkopírujete do textového pole překladače a následně po volbě jazyka se vám zobrazí jejich překlad. Překladač vět je výbornou pomůckou zejména při tvorbě a psaní e-mailů, jelikož výsledek překladu je relativně přesný a příjemce e-mailu ve velké většině daný výraz či větu pochopí.

Někdy se ovšem může stát, že daná věta, kterou chcete přeložit, je dosti náročná nebo velmi specifická, proto je lepší v tomto případě využít služby překladatelských agentur, které se na tento typ překladů zaměřují, protože online překladač, který si najdete na internetu, nemusí přesně a dobře danou větu přeložit. I když využíváte jeden z nejlepších překladů vět, jakým je překladač Google, berte prosím v potaz, že se jedná o překlady informativní.

Překladač vět se velmi pohodlně používá zejména na internetu, kde jej využívá široké spektrum veřejnosti. Přestože v dnešní době již obecně lidé základní fráze v cizím jazyce znají, a nemusí tak vyhledávat online překladač vět, je vhodné si někdy namátkou větu zkontrolovat. Online překladač vět pracuje s velmi širokou databází slovíček a lze jej využívat poměrně často i ve chvíli, kdy se nám zrovna nechce hledat v nějakém např. kapesním překladači nebo knižním slovníku. Výhodou online překladačů vět je jejich široká nabídka jazykových kombinací. Lze takto velmi pohodlně překládat věty i do jiných jazyků, nám kolikrát mnohdy neznámých, jako je např. svahilština nebo estonština.

Reklama